Hakkımızda

Spormoto, motosiklet sektöründe 1997 yılından beri faaliyet gösteren Selçuk Bektaş tarafından 2005 yılında KTM ve Ducati motosikletlerinin distribütörlüğünü yürütmek üzere kuruldu. Geçen yıllar süresince ekibini güçlendirerek motosiklet sektöründe hızla gelişen Spormoto, 2010 yılında faaliyetine % 100 KTM firmasıyla devam etmek üzere önemli bir adım atarak Hasanpaşa, Istanbul’daki Merkez Showroom’una taşındı.

600 m2′lik merkezde Spormoto, KTM motosikletleri dışında Beta çocuk ve trial motosikletleri, Leatt Boyun ve vücut korumaları, Polisport motosiklet plastik ve korumaları, Acerbis kıyafet ve korumaları, Castrol motosiklet yağ ve bakım ürünleri, Pirelli, Metzeler, Mitas ve Goldentyre motosiklet lastikleri gibi zengin ürün çeşidiyle, kapsamlı yedek parça deposu ve motosiklet servisiyle motosiklet binicilerine hizmet vermektedir.

Spormoto her geçen gün bayi ve servis ağına yeni noktalar ekleyerek Türkiye genelinde büyümektedir. Amacımız marklarımızı sektör lideri durumunda getirmek ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Menü