Bayilik Olanakları

Bayilik Olanakları

Dünyaca ünlü Avusturya markası KTM motosikletlerinin Türkiye distribütörü Spormoto A.Ş. bu gelişen sektöre yatırım yapacak bayiler aramaktadır.

Yarışların zorlu ortamında geliştirdiği teknolojileri seri üretim modellerine uygulayarak her zaman piyasanın en yüksek performanslı motosikletlerini müşterilerine sunan KTM, bu dinamizmi sayesinde dünyanın en önemli motosiklet üreticileri arasında yer almaktadır. 2020 yılında piyasaya sürdüğü 390 Adventure ve yeni 890 Duke R gibi modellerin de her biri kendi segmentlerinde açık ara lider konumunu sürdürmektedir.

Şu anda Avrupa’nın en büyük spor motosiklet markası konumunda olan KTM, 2019 yılını hem sportif hem de ekonomik başarılarla tamamladı. 2019 Yılında Dakar, Dünya Motokros ve Dünya Enduro şampiyonlukları yanısıra arka arkaya 18. Dakar zaferine imza atarak ulaşılması güç bir rekora da imza attı.

Satış rakamları ve mali olarak da KTM, firma tarihinin en yüksek rakamlarına ulaşarak motosiklet pazarının yükselen yıldızı oldu.

Ekonomik olarak KTM 2019’da kendi tarihinin tüm zamanlar rekorunu kırdı!

%7 artışla firma tarihindeki en yüksek satış adetine ulaştı. Toplamda 280,099 motosiklet satıldı.

Avrupa’da KTM Satışları: +9.6 %

KTM yaklaşık 8.9%’lük bir pazar payı artışı ile Avrupa motosiklet pazarında 11.8 %’lik bir paya ulaştı.

2020 yılında KTM Türkiye’de de rekor bir satış artışı sağlayarak Türkiye’nin yükselen motosiklet markası olmaya devam etti.

Spormoto, 2016 yılında bünyesine kattığı Husqvarna motosikletleri distribütörlüğü ile motosiklet pazarındaki çıkışını devam ettirmektedir.

İş planı ve özgeçmiş içeren başvurunuzu info@spormoto.com adresine yollamanızı rica ederiz.

SPORMOTO A.Ş.

Menü