Menu

Eğitim

Cadde Eğitimleri

KTM RIDER ACADEMY

KTM Rider Academy, Motosiklet sürüş standartlarını geliştirmek, güvenli ve keyifli hale getirmek isteyen sürücülere, fiziksel ve zihinsel sürüş gelişimi ile istedikleri seviyeye çıkmalarında rehberlik etmeyi amaç edinmiş motosiklet sürüş akademisidir.

KTM Rider Academy başlangıç seviyesindeki bir sürücüden, daha önce formal bir eğitim almamış olan deneyimli bir sürücüye kadar tüm motosiklet severler için çeşitli sürüş programları sunmaktadır.

KTM Rider Academy, bireylerin iyi bir sürüş sergileyebilmelerini hedeflemektedir. Bununla birlikte, ileri sürüş odaklı bireyler olmaları konusunda farkındalık, yetkinlik ve becerilerini artırmalarını sağlamak ve kazandıkları bu beceriler ile kalıcı sonuçlar almaları yönünde ilerlemelerini amaçlamaktadır.

KTM Rider Academy’de her sürücü özeldir.

Daha iyi bir sürücü olabilmek için gerekli değerlendirme ile sistemin hangi aşamalarında gelişime ihtiyacınız olduğu belirlenir ve size özel bir program süreci başlatılır. Gelişim sürecinizin her aşamasında sürüş koçunuz size rehberlik edecektir.

Temel Başlangıç Eğitimi / CBT

2 teker dünyasına girmeye istekliysen ama bu dünya sana çok uzak geliyorsa, bu program tam sana göre. Temel sürüş tekniklerini ve prensipleri içeren Temel başlangıç eğitim programı ile motosikleti ve iyi bir motosiklet sürücüsü olmayı KTM standartlarıyla deneyimleyebilirsin. Bu program sonunda, dileyen katılımcılar gelişmiş ipuçlarını ve sürüş tekniklerini içeren Hatırlatma ve Geliştirme programına devam edebilirler.
Eğtim hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın!

Hatırlama ve Geliştirme Eğitimi

Motosiklete 3 ay ve daha uzun süre ara verdiysen bu program tam sana göre. Hatırlama ve Geliştirme Eğitimi ile zayıflayan sürüş becerini güvenle geri kazanabilirsiniz. Hatırlama ve Geliştirme Eğitimi, hedeflerine yüksek motivasyon ile en kısa sürede ulaşabilmen için, KTM Rider Academy eğitmenleri yönetiminde bire bir olarak yapılmaktadır.
Eğtim hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın!

İleri Seviye Kontrol Eğitimi

Motosiklet ile bütünleşerek, daha güvenli ve keyifli sürüşler yapmak istiyorsan bu program tam sana göre. İleri Seviye Kontrol, gelişmiş sürüş tekniklerini ve ipuçlarını içerir. İleri Seviye Kontrol, hedeflerine yüksek motivasyon ile en kısa sürede ulaşabilmen için, KTM Rider Academy eğitmenleri yönetiminde bire bir olarak yapılmaktadır.
Eğtim hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın!

Şehir İçi Sürüş Eğitimi

Motosiklet ile trafik deneyimin yoksa veya trafik bilgini geliştirmek istiyorsan, bu program tam sana göre. Bu program ile şehir içi sürüş tekniklerini KTM Rider Academy eğitmenleri yönetiminde güven içerisinde kazanabilirsin. Eğitmenin intercom yönlendirmeleri ile katılımcının trafikteki sürüşü sırasında ve geri bildirimlerle geliştirildiği eğitim sürecidir.
Eğtim hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın!

Enduro Eğitimleri

Spormoto motosiklet eğitimi ve turlar konusunda size eşsiz tecrübeler kazandıracak!

İster toprak ister asfalt sizi günlük rutinden kurtaracak ve yepyeni bir dünyayla tanıştıracak eğitim ve tur programlarımız için bizimle temasa geçin.

Offroad eğitimleri Türk ve Yabancı deneyimli eğitmenler tarafından ilk defa toprakla tanışacağınız başlangıç seviyes eğitimlerden , deneyimli bir yarışçının sürüşünü bir üst seviyeye taşıyacak ileri düzey eğitimlere kadar çeşitli eğitim düzeylerini kapsamaktadır. Spormoto sürüş seviyenize göre Türkiye’nin çeşitli yerlerinde inanılmaz güzel ama bir o kadar da zorlu coğrafyalarda unutulmaz turlar düzenlemekte. Büyük şehirin stresinden 30 dk gibi kısa bir süre içinde kurtularak arazide motor sürebileceğiniz yerleri gördükten sonra ben neden araziye daha önce çıkmadım diyecek gözlerinize inanamıyacaksınız.Offroad eğitimleri ile ilgili deyatlı bilgi için:

Moto X – Şakir Şenkalaycı

Tel: 0 (532) 714 32 90

Adres : Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 27. Sk. Üst Kat No:1105 Maslak Şişli


Motorall – Serkan Özdemir

Tel: 0 (252) 613 28 48

Adres : Adnan Menderes Bul. No:240 48518 Fethiye


Enduro Cross Academy – Mevlüt Kolay

Tel: 0 (543) 959 99 41

Adres : Acısu mah. Sapanca Yolu No:470 1/A Kartepe


Endurocuyuz – Yunus Muşmul

Tel: 0 (538) 641 08 61

Tel : Çavuşbaşı Cad. No: 43 Çekmeköy / İstanbul

 

 

KTM, HUSQVARNA, Polisport, Leatt Türkiye Distribütörü